"Книга на Різдво"


Коли сніг пахне мандаринками /Роман Росицький, Андрій Бачинський, Богдана Матіяш, Юлія Стахівська, Валентина Захабура, Ольга Войтенко (Видавництво Старого Лева). 

Коли сніг пахне мандаринками? Мабуть, у новорічно-різдвяну пору. Тоді так хочеться вірити в дива і чекати на подарунки святого Миколая, потайки сподіваючись, що він виконає твоє найзаповітніше бажання. Але що, коли ти вже не дитина? Невже у твоєму житті більше не буде святкової магії? Герої оповідань сучасних українських письменниць і письменників, що увійшли до цього збірника, - підлітки. Іноді у святкову пору вони втрапляють у халепи чи переживають дивні пригоди, часом отримують несподівані дари або сумують через болісні втрати і не розуміють, як увімкнути кнопку «радість» на замовлення. Але врешті-­решт найважливіше для кожного з них - зустріти Новий рік та Різдво з найближчими. І в цьому - справжня святкова магія.
Неймовірно прекрасна книга. Зачаровує своєю красою обкладинка книги, яку створила надзвичайно талановита українська ілюстраторка Марія Фоя. Вона створила просто неперевершені ілюстрації. А оповідання, історії у цій збірці - це просто насолода, це такий релакс та атмосфера зимових свят! Кожна історія у цій книзі особлива! Усі вони магічні, просто надзвичайно атмосферні, добрі, щемкі, різні... Тут є все: дива, у які справді віриш, сімейні цінності та затишні застілля, мрії, які здійснюються... ⛄

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

"Неперевершена п'ятірка"

"Українські лікарі-ченці"